E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Alban Skenderaj

Etiketim: Alban Skenderaj

Nuk njihet fare, Alban Skënderaj tregon se si dukej adoleshent (Foto)

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka publikuar sot për herë të parë një foto të hershmë ng adoleshenca e tij. Në foto këngëtari është në...

“Tre arsye për të jetuar”, Alban Skënderaj ndan foton e Miriamit...

Këngëtarja e njohur Miriam Cani dhe bashkëshorti i saj Alban Skënderaj ndan lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të dytë. Miriam...

Alban Skenderaj në mbështetje të dy kombëtareve

Këngëtari nga Shqipëria është gati për dy ndeshjet e sotme të kombëtareve shqiptare. Gjatë mbrëmjes së sotme, në të njëjtën orë, Kombëtaret e Kosovës dhe...

Alban Skënderaj tregon arsyen pse ai dhe Miriami nuk bën një...

Zyrtarisht dy këngëtarët Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar në datën 7 Maj të këtij viti në ishujt Maldive. Lajmi u mor vesh me...

Alban Skënderaj dhuron spektakël në Prishtinë: Faleminderit që ishit pjesë e...

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Alban Skënderaj, mbrëmë (e mërkurë) ka mbajtur koncertin solistik në sallën “1 tetori” në Prishtinë. Koncerti “Hapësira e një ëndrre”,...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani së shpejti prindër për herë të...

Miriami dhe Albani zgjodhën që ta thonë publikisht nga Prishtina lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen sërish prindër. Nga salla e...

Jo vetëm në Maldive, Albani dhe Miriami do bëjnë dasmë shqiptare

Ditën e djeshme çifti i njohur i shoëbizit Miriam Cani dhe Alban Skënderaj habitën të gjithë fansat e tyre kur postuan në rrjetet sociale...

“Po, derisa vdekja të na ndajë”, martohen Alban Skënderaj dhe Miriam...

Çifti i famshëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani pas 12 vitesh lidhje, kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre, në 7 maj 2019, por...

Alban Skënderaj flet për mungesën e së ëmës

Në vitin 2017 kantautori i njohur Alban Skënderaj ka humbur nënën e tij. I ftuar në Top Channel ai është shprehur rreth boshllëkut që...

Babai i Alban Skënderaj zbulon detaje interesante nga fëmijëria e këngëtarit

Kantautori i njohur Alban Skënderaj është një ndër artistët më të dashur të publikut shqiptar. Ai ndodhet prej vitesh në skenë dhe ka krijuar dhjetëra...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...