E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Alban Dudushi

Etiketim: Alban Dudushi

Alban Dudushi shoqëron të bijën në mini-maturë

Vajza e Alban Dudushit, siç prej kohësh është bërë traditë te nxënësit që përfundojnë studimet e ciklit 9-vjeçar, festoi mini-maturën. Përmes një fotoje të...

“Nderimi” i shqiptarëve për Kacifan

Nga Alban Dudushi Shqiptarëve u bëri nder mosreagimi i ashpër ndaj funeralit të ditës së djeshme. U bëri nder jo vetëm sepse ishin të vetmit...

Jo Elvana por NE! Pse u turr turma drejt saj?

Në një analizë të botuar në faqen “Tiranapost”, gazetari dhe prezantuesi i njohur i Top Channel, Alban Dudushi analizon ngjarjen e ndodhur në Bllok...

Kush e shkrin Alban Dudushin? Videoja që tregon…

Me Kroi Artin jemi njohur më së shumti falë Bietës, se babi Albani s`ka qenë aq dorëlëshuar. Ishte prapë Bieta ajo që e postoi...

Gjithmonë të rezervuar, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo japin puthjen e...

E gjitha nisi në korridoret e Top Channel, ku Bieta Sulo asokohe studente gazetarie do të takohej me moderatorin e “Top Show”, Alban Dudushin...

FOTO/ Bieta zbulon sjelljen e Albanit pak pasi erdhi në jetë...

Çifti i njohur Alban Dudushi dhe Bieta Sulo  ka pak ditë që janë bërë prindër të një vogëlushi, të cilin e kanë bekuar me...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...