E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Aktorja

Etiketim: aktorja

Ndërron jetë aktorja e njohur

Ka ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare aktorja e njohur Stephanie Niznik. Ajo ka interpretuar në shumë seriale dhe filma të njohur si ”Everwood”, “Star Trek:...

Jordyn Woods nis karrierën si aktore, pjesë e një seriali

Pak muaj më parë kryefjala e mediave të huaja të showbizit ishte tradhtia që basketbollisti Tristan Thompson bëri ndaj partneres së tij, Khloe Kardashian...

Hyn në fuqi ligji për abortin, aktorja bën thirrje për grevë...

Aktorja Alyssa Milano ka bërë thirrje që femrat në mbarë botën të nisin grevën e seksit si një kundërpërgjigje për ligjin e ri për...

Aktorja e “Game Of Thrones”: Kam menduar shumë herë vetëvrasjen

Të dielën që lamë pas ka nisur të transmetohet sezoni i ri dhe i fundit i serialit “Game of Thrones”. Një ndër aktoret kryesore...

Aktorja pushohet nga puna për komente raciste në Twitter të bëra...

Aktorja Shila Iqbal është pushuar nga telenovela britanike “Emmerdale” për shkak të komenteve raciste të bëra vite më parë në llogarinë e saj personale...

Johnny Depp dërgohet në spital gjatë xhirimeve në Mal të Zi

Aktori i njohur Johnny Deep, aktualisht po qëndron në Mal të Zi, për xhirimet e filmit të tij të ri “Minimata”. Por, Deep pati një...

U kap me 19 kg heroinë, modelja e famshme dënohet me...

Modelja e njohur, Tereza Hluskova është dënuar me tetë vjet e tetë muaj burg për përfshirjen në trafikun e drogës. Gjykata në qytetin lindor Lahore,...

Aktorja ndërron partner, ndahet nga i fejuari për një tjetër aktor

Emma Roberts ka bërë disa ndryshime në jetën sentimentale. Aktorja është ndarë nga i fejuari Evan Peters dhe ka nisur një histori të re...

Aktorja deklarata të rënda ndaj stilistit Karl Lagerfeld: I pamëshirshëm

Ditën e djeshme u nda nga jeta në moshën 85-vjeçare stilisti ikonë, Karl Lagerfeld. E ndërsa të gjithë nderuan emrin dhe punën e tij të pavdekshme,...

Aktorja Ema Andrea mbështet studentët: Kjo nuk është më rinia e...

Në mbështetje të studentëve është edhe aktorja Ema Andrea. Në një intervistë për Ora Neës nga protesta, aktorja tha se më në fund rinia...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...