Ballina Etiketimet Aktorja amerikane

Etiketim: aktorja amerikane

14 ditë burg për aktoren e njohur

Aktorja amerikane Felicity Huffman e nisi vuajtjen e dënimit prej 14 ditësh heqje lirie për rrushfetin e dhënë për pranimin e së bijës në...

Julia Roberts mbështet dyqanin në Londër për refugjatët

Aktorja amerikane ka mbështetur një dyqan në qendër të Londrës, i cili do t'u  vijë në ndihmë njerëzve me nevojë. "Gruaja e Bukur" Roberts, ka...

Aktorja e famshme përfundon në psikiatri, rrahu të dashurin

Aktorja amerikane Heather Locklear është mbyllur në një dhomë psikiatri pasi rrahu të dashurin e saj dhe e nxorri jashtë shtëpisë. Këtë e konfirmoi...

Jennifer Garner u jep para në rrugë të pastrehëve

Ajo është një ambasadore që i dedikohet bamirësisë ndaj fëmijëve, por aktorja Jennifer Garner nuk lë rast pa e treguar zemërgjerësinë e saj. Aktorja...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...