E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Aktori

Etiketim: Aktori

VIDEO/ Aktori Neritan Liçaj për tërmetin: Njerëzit i thanë Ramës “Shporru!”

Aktori Neritan Liçaj ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Rama dhe kryebashkiakut Veliaj gjatë intervistës në studion e lajmeve të Fax News, për...

Ish-bashkëshortja akuzon aktorin për vrasje të mbetur në tentativë

Aktori i njohur, Jeremy Renner u divorcua nga bashkëshortja e tij, Sonni Pacheco vetëm 10 muaj pas martesës. Edhe pse në fillim u tha...

Shuhet në mënyrë të parakohshme aktori i filmit “Djali i Karatesë”

Shuhet në mënyrë të parakohshme aktori Robert Garrison. Garrison u bë i njohur në filmin e famshëm, “Djali i Karatesë”. Në filmin që bëri për vete...

Aktori i “Godfather”: Si e humba virgjërinë me Marilyn Monroe

Aktori i filmit Godfather, Gianni Russo ka treguar se si Marilyn Monroe ia mori atij virgjërinë kur ai ishte 15 vjeçar dhe ajo ishte...

Teatri Kombëtar, Liçaj: Mësuesi i vizatimit të mbyllë gojën

Aktori Neritan Liçaj i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora e ka quajt një mësues vizatimi kryeministrin Edi Rama, i cili duhet të...

VIDEO/ Liçaj i kthehet Sorecas: Bisedo me popullin, jo me pushtetin

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit është mbledhur këtë mbrëmje sërish për të kundërshtuar vendimin e qeverisë për shembjen e TK-së dhe grabitjen e truallit...

Teatri/ Liçaj: Turp, do të dilni para drejtësisë së popullit

Aktori Neritan Liçaj në fjalën e tij përpara Teatrit iu ka bërë thirrje qytetarëve të Tiranës që të mbrojnë godinën e artit. Liçaj deklaroi se...

“Do i vihet kazma natën”, Vasjan Lami kundër prishjes së Teatrit

I ftuar në emisionin “A Show” në News 24, aktori Vasjan Lami flet për prishën e Teatrit Kombëtar. I pyetur nga moderatori Krasta se ka...

Aktori gjithë pasion: Veshja e Ramës për t’u patur zili

Aktori Laert Vasili, komentoi procesin zgjedhor në studion e “News24”, duke e cilësuar atë shumë të rëndësishëm për të ardhmen e Shqipërisë. Sa i...

FOTO me Sylvester Stallone? Aktori vendos çmim, zbuloni shifrën

Sylvester Stallone është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe më të preferuar nga të gjithë, po ashtu ai është i njohur dhe me...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...