E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Aksion

Etiketim: aksion

Pjesë e klanit ”Bajri”, trajneri i Kombëtares dhe një futbollist

Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë goditur sot grupin kriminal Bajri në qytetin e Shkodërs, ku midis të arrestuarve janë...

Policia: Dy të arrestuar, 67 të tjerë shoqërohen (VIDEO)

Aksioni i Policisë së Shtetit për parandalimin e krimeve, kapjen e autorëve dhe kriminelëve, po vazhdon dita ditës. Dy persona janë arrestuar nga policia...

Gara dhe alkool, policia: Të gjithë moralizojnë kur ka aksidente por…(VIDEO)

Policia e Shtetit ka vazhduar me kontrollet e drejtuesve të mjeteve gjatë natës. Kësaj here kontrollet u zhvilluan në autostradën Tiranë-Durrës ku 5 drejtues...

VIDEO/ Policia në aksion, 15 të arrestuar

Policia rrugore ka vënë në pranga 15 shoferë për arsye të ndryshme. Gjatë 48 orëve të fundjavës, policia thotë se ka ndaluar 105 makina e...

Shefi për Sigurinë: Aksion antikanabis në Krujë, 3 në pranga. Një...

Policia e Shtetit vijon aksionet në mbarë vendin për të parandaluar kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike. Në emisionin “Kjo javë” me Nisida Tufën...

Policia Rrugore arreston 4 shoferë, pezullon 35 patenta (VIDEO)

Policia Rrugore e Tiranës ka ndërmarrë një operacion për zbatimin e Planit Operacional “Tispol Maj 2018”, për debitorët dhe shkeljet e tjera të legjislacionit...

Strategjia e PD të largojë socialistët. Protestë dhe bllokim i Kuvendit

Partia Demokratike zyrtarisht ka një strategji të re. Mëngjesin e sotëm, të gjithë deputetët e opozitës u ''rreshtuan'' në Komisionin e Medias, ku kryetarja...

“Kujdes! Policia po monitoron”! Ç’ndodhi mbrëmë në Tiranë? (FOTO)

Gjatë një aksioni të Policisë Rrugore, mbrëmjen e djeshme janë kapur të dehur në timon, tre persona. Policia bën me dije se arrestimet janë...

Shërbimet sekrete ruse aksion anti-ISIS në qytetet ku do luhet Kupa...

Disa terroristë janë kapur nga shërbimet sekrete ruse ne dy qytete mikpritëse të Kampionatit Botëror të Futbollit. Në Shën Petersburg, aty ku skuadra kombëtare e...

U kapën me shpejtësi mbi 150 km/h, policia pezullon 13 leje...

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar me masat e shtuara gjatë fundjavës. Gjatë orëve të natës së kaluar, policia ka qenë e stacionuar në...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com