E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Aksidentohet rëndë

Etiketim: Aksidentohet rëndë

Aksidentohet rëndë turisti i huaj në Burrel, me helikopter drejt Tiranës

Një turist i huaj është përfshirë në një aksident rrugor në qytetin Burrelit. Bazuar në të dhënat paraprake mësohet se turisti ka marrë dëmtime...

Po lëvizte me motor, aksidentohet rëndë 81-vjeçari

Një burrë i moshës 81-vjeçare me iniciale H.SH është aksidentuar në rrugët e fshatit “Asim Zeneli” në Gjirokastër duke lëvizur me motor, ndërsa është...

Humbi kontrollin e makinës, aksidentohet rëndë shqiptari në Itali

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00 në Itali. Mediat italiane shkruajnë se në aksident është përfshirë një...

Aksidentohet rëndë regjisorja Vera Grabocka

Producentja dhe regjisorja e njohur për publikun shqiptar Vera Grabocka ka pësuar një aksident. Burime për Blitz.al kanë zbuluar se regjisorja ka pësuar një aksident. Si...

Aksidentohet rëndë 5-vjeçarja në Bathore, shoferi “zhduket” nga vendi i ngjarjes

Një 5-vjeçare është aksidentuar rëndë sot në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22 tek ‘rrethrrotullimi i Bathores’. Mësohet se drejtuesi i mjetit pasi ka...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...