E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Aksidentohet për vdekje

Etiketim: Aksidentohet për vdekje

SHBA, aksidentohet për vdekje çifti shqiptar, ja dëshira e fundit

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e dy shqiptarëve ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në New...

LAJM I FUNDIT/ Përplaset nga makina, kalimtarja e vdekur në mes...

Një kalimtare është aksidentuar për vdekje në kryeqytet para pak minutave. Ajo ishte duke kaluar rrugën kur është përplasur pranë Ministrisë së Jashtme në Tiranë. Policia...

Aksidentohet për vdekje këmbësori në Ardenicë, mjeti largohet nga vendngjarja

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Ardenicë, në aksin rrugor Lushnje-Fier. Një mjet ka përplasur për vdekje...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...