E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Aksidenti tragjik

Etiketim: aksidenti tragjik

Aksidenti tragjik në Maminas, flet i ati i Elenës

Në familjen e Elenës janë hapur dyert e mortit. E ndërsa do i japë lamtumirën vajzës së tij, babai kërkon që autori i aksidentit...

Aksidenti tragjik në Maminas, flet nëna e Elena Avdillarit: Vajza punonte...

Nëna e Elena Avdillarit, Rozafa Glloga ka folur rreth aksidentit që i mori jetën vajzës së saj. Duke folur për mediat, Glloga është shprehur...

FOTO/ Tre të vdekur dhe 45 të plagosur, ja ku ka...

Tre persona raportohen se kanë humbur jetën dhe 45 të tjerë janë plagosur, disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti  që ndodhi...

Aksidenti tragjik në Shkodër, nxirret një trup i pajetë nga lumi...

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë mundur të nxjerrin trupin e pajetë nga makina që përfundoi në lumin Drin mëngjesin e sotëm në Shkodër. Ngjarja...

FOTO – EMRI/ Aksidenti tragjik, përplasi për vdekje me makinë 35-vjeçarin...

Personi që pasditen e djeshme aksidentoi për vdekje 35-vjeçarin Ardian Rika, është arrestuar. Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, në Komisariatin e Policisë Elbasan bënë...

Perplasja fatale – Djali që shkaktoi aksidentin tragjik në Durrës po...

36 vjeçari i cili shkaktoi aksidentin tragjik të mëngjesit të sotëm në Sukth të Durrësit, me 4 viktima ishte në ndjekje të policisë Përmes një...

AKSIDENTI TRAGJIK/ “SMS”-të e fundit të 33-vjeçares: E vetmja rrugë që...

Ndonëse ato u nisën së bashku për një udhëtim drejt Greqisë, rruga e tyre u pre në mes nga një aksident që...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...