E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Aksidenti tragjik

Etiketim: aksidenti tragjik

Aksidenti tragjik, dy ditë zie në Maqedoni dhe tre në Gostivar

Sot do të jetë ditë zie në Maqedoni për të nderuar 14 viktimat që humbën jetën në aksidentin tragjik i cili u ndodhi dje...

Futbolli shqiptar në zi/ Humb jetën në aksidentin tragjik në moshën...

Gjatë ditës së sotme futbolli shqiptar ndodhet në zi, pasi ka ndërruar jetë në moshën 28-vjeçare ish-futbollisti i skuadrës së Drenicës, Fidan Gashi. Lajmi për...

Aksidenti tragjik në Fier, policia arreston shkaktarin ku vdiq gruaja shtatzëne....

Arrestohet drejtuesi i 'Benz'-it në Fier, shkaktri i aksidentit të djeshëm, me pasojë vdekjen e një gruaj shtatzëne në aksin Fier - :evan. Sipas...

Aksidenti tragjik në Kamëz, flet për herë të parë nëna: Kërkoja...

Valbona Ndreu së bashku me 2 vogëlushet e saj doli nga shtëpia mëngjesin e 9 gushtit e shqetësuar për shëndetin e vajzave pasi ishin...

Aksidenti tragjik, flet mjeku i urgjencës: Vajza rëndë, nëna e kaloi...

Mjeku i Urgjencës në Spitalin e Traumës, Rasim Madani përditëson informacionin mbi gjendjen  shëndetësore të nënës Valbona Ndreut dhe vajzës së saj të vogël...

Drejtuesja e “Benz”-it që shkaktoi aksidentin tragjik

Rozina Koleci, 38-vjeç, është shoferja e mjetit që shkaktoi aksidentin tragjik. Dyshohet se Koleci të ketë qënë me shpejtësi dhe ka humbur kontrollin e...

Motra vdiq me fëmijët në aksident, vëllai: Do vinin në Shqipëri,...

Vëllai i 25-vjeçares A.S. që humbi jetën e saj bashkë bashkëshortin, dy fëmijët dhe vjehrrën në një aksident rrugor që ndodhi të dielën në...

Detaje/ Si u shua në aksidentin tragjik familja me 5 anëtarë

Aksidenti tragjik që i mori jetën sot pesë personave, mes të cilëve tre fëmijë, shoi një familje të tërë emigrante nga Kosova që prej...

VIDEO/Aksidenti tragjik, identifikohen 3 të rinjtë që humbën jetën

Policia ka dhënë detaje lidhur me aksidentin tragjik ndodhur pasditen e sotme, ku tre të rinj humbën jetën. J.M. 22 vjeç banues në Kombinat...

“Do më marrë malli për zërin”, dedikimi prekës i kushërirës për...

Aksidenti tragjik që i mori jetën 25-vjeçarit Klajdi Ngjelina nga Gjirokastra la pas dhimbjen dhe humbjen e madhe tek familjarët. I riu humbi jetën...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...