E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Aksidenti tragjik

Etiketim: aksidenti tragjik

Aksidenti tragjik i merr jetën shqiptarit në SHBA, makina bie nga...

Një adoleshent shqiptar 17-vjeçar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Amerikë. Mediat e huaja shkruajnë se në aksident kanë humbur jetën Altin...

Aksidenti tragjik në Fier, identifikohet viktima dhe të plagosurit

Identifikohen emrat e të rinjve që u përfshinë sot në një aksident në autostradën Levan-Tepelenë, ku për pasojë një 27-vjeçar humbi jetën. Gazetari Ervis Kuçi...

Aksidenti tragjik në Korçë, ja emri i viktimës dhe të plagosurve

Zbardhen detaje të reja në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur në fshatin Leshnicë në rrugën Korçë-Pogradec. Policia ka zbardhur edhe identitetin e viktimës dhe...

Tragjike në Greqi/ Humb jetën 31-vjeçari shqiptar, plagoset bashkëatdhetari

Një 31-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Kleo Sulejmani, ka humbur jetën si pasojë i një aksidenti të ndodhur në Karpathos, Greqi. Sipas mediave greke në...

Hetimet, pse ndodhi aksidenti tragjik në Kavajë

Policia e Kavajës ka dërguar në prokurori dosjen hetimore për aksidentin tragjik në hyrje të qytetit, nga ku mbetën tre të vdekur. Nga provat paraprake...

Ditëlindja që u kthye në mort, detaje nga aksidenti tragjik në...

Aksidenti i rëndë i mbrëmjes së shkuar në hyrje të Kavajës shkaktoi tre viktima, Lumturie Demrozin, Vilson Carën, si dhe Gentian Belbën. Gruaja me dy...

Babë e bir shuhen në aksidentin tragjik, rrëqethëse ulërima e vdekjes...

Një aksident i rënë është shënuar ditën e premte në fshatin Korenicë të Gjakovës. Dy persona gjetën vdekjen dhe 6 të tjerë mbetën të plagosur...

Aksidenti tragjik në Shkodër, dalin emrat e viktimave dhe të plagosurëve

Një aksident i rëndë ka shkaktuar dy të vdekur dhe katër të plagosur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:35, ndërsa janë përlasur mjeti...

Aksidenti tragjik te Gjiri i Lalzit/ Apeli i tezes: Dje i...

Dy ditë më parë, në autostradën Tiranë-Durrës një makinë ku udhëtonin dy motra dhe dy fëmijët e njërës prej tyre u përplas rëndë me...

Mjekët heronj të natës tragjike, që u shpëtuan jetën dhjetra pasagjerëve...

Në orët e pasditës së 13 shkurtit, ai mori një telefonatë nga ekipi në detyrë se ka ndodhur një aksident tragjik dhe se të...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...