E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Aksidenti i rëndë në Tiranë

Etiketim: Aksidenti i rëndë në Tiranë

Aksidenti i rëndë në Tiranë, policia: Janë 3 viktima dhe 2...

Policia e Tiranës ka publikuar emrat e personave të përfshirë në aksidentin tragjik të ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, me...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com