E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Aksident në Mullet, plagoset punonjësi i policisë

Një tjetër polic është aksidentuar ditën e sotme në Tiranë. Burime nga policia pohojnë për ‘BalkanWeb’ se aksidenti ka ndodhur në Mullet, ndërsa dy...

Itali, 27 vjeçari shqiptar vdes në aksident, shoku zhduket!

Një 27 vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen në një aksident rrugor në orët e vona të natës së shkuar (28 shtator) në Itali. Një automjet...

Urbani përplas motoçikletën, dy drejtuesit e mjeteve “sqarohen” duke u rrahur...

Njw aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Tiranës, por fatmirësisht pa të lënduar rëndë. Një autobus i linjës Kombinat-Kinostudio ka...

Aksident në Korçë, kamioni përplaset me “Benzin”, 2 të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën e për pasojë janë plagosur 2...

Aksidenti në Lezhë, shkon në dy numri i viktimave

Shkon në dy numri i viktimave që humbën jetën gjatë aksidentit të djeshëm në kryqëzimin e Blinishtit. Viktima është Fatmira Ndregjoni 61 vjeç. Ndregjoni u...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 1 i vdekur dhe 5 të...

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në kryqëzimin e Gjadrit. Raportohet se janë përplasur dy automjete, ku ka humbur jetën një person dhe...

Aksidenti tek Uji i Ftohte – Dëshmia e pasagjerëve: Ndihmuam njëri...

Pasagjerët që udhëtonin në autobusin e linjës Athinë-Tiranë tregojnë se momentin kur autobusi u përmbys pranë Ujit të Ftohtë. Ata thonë se kanë ndihmuar njëri...

Autobusi Athinë – Tiranë aksidentohet pranë Ujit të Ftohtë, 31 të...

Një autobus i linjës Athinë- Tiranë me 40 pasagjerë është aksidentuar mëngjesin e sotëm aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00, në vendin...

Avokati i Schumacher: Kampioni nuk mund të ecë përsëri

Felix Damm, avokati personal i legjendës së Formula Uno-s, ka treguar se gjendja shëndetësore e Schumacher nuk është aspak e mirë dhe se ai...

Aksident rrugor tek “Kthesa e Kamzës”, disa të plagosur

Këtë pasdite ka ndodhur një aksident i rëndë tek mbikalimi i “Kthesës së Kamzës”. Mësohet se disa persona janë plagosur, ndërsa janë përfshirë disa makina...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...