Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, në gjendje të...

Një 50-vjeçar është plagosur rëndë pasditen e sotme në Shkodër, pasi makina me të cilën udhëtonte ka dalë nga rruga, duke përfunduar në një...

Bulqizë/Autobusi përplaset me një autoveturë, 7 të plagosur, 4 në gjendje...

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e 6 personave ka ndodhur pasditen e së shtunës në aksin rrugor Bulqizë-Peshkopi, ku një autobus është...

Vdes në një aksident ajror ish-kryeministri i Alberta-s në Kanada

Ish-kryeministri i Alberta-s në Kanada, Jim Prentice ka humbur jetën në një aksident ajror të enjten mbrëma. Lajmi është konfirmuar nga familjarët të cilët...

Milot, makina përplas 50-vjeçarin

Një aksident i rende është regjistruar mëngjesin e së premtes në autostradën Fushë Kruje-Milot, duke shkaktuar plagosjen e nje këmbësori. Një makinë tip Renault me...

Çiklistja bën parakalim të rrezikshëm, përplaset keq

Një përplasje e fuqishme me bicikletë është kapur në kamera duke treguar ciklistët që rrëzohen keq nga bicikleta e tyre. Videoja tregon një grua në...

Aksidenti tragjik në Sukth, vdesin 3 vajza dhe 1 djalë –...

Një aksident i rëndë tronditi vendin këtë mëngjes, ku 4 të rinj humën jetën ne nje aksident automobilistik në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja e rëndë u...

Lushnjë, makina e policisë përplas motorin, humb jetën 43-vjeçari

Një person i cili po udhëtonte me motor ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë policie. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme...

Itali/Aksidenti tragjik i familjes shqiptare, ndërron jetë pas nënës edhe djali...

Rritet bilanci i viktimave nga aksidenti i rëndë që ndodhi në Itali ku humbi jetën një 37-vjeçare shqiptare. Mësohet se pak orë pas aksidentit,...

Aksident në aksin Koplik-Hot, plagos rëndë 13-vjeçarin, shoferi largohet nga vendngjarja

Një fëmijë ka mbetur i aksidentuar rëndë pas një aksidenti automobilistik në aksin rrugor Koplik-Hot. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se i aksidentuar ka...

Aksident i tmerrshëm në Itali shpëton mrekullisht familja shqiptare – Foto

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Itali, ndërkohë që protagoniste të tij ishin një familje shqiptare. Nga përplasja me murin, i cili është shkatërruar...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com