E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Aksidenti i tretë brenda ditës në Elbasan/ Makina bën për spital...

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit, ku një automjet ka përplasur një motorrçikletë drejtuesi ni të cilit është...

Aksident në Librazhd, përplasen dy automjete, 3 të plagosur (Pista ku...

Një tjetër aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas. Gazetari i “BalkanWeb” Fatmir Popja, raporton se në...

Aksident në Fushë-Krujë, furgoni përplas “Audin”

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në Fushë-Krujë. Sipas videos të siguruar nga Ora News nga vendi i ngjarjes duket që...

Përplasen dy makina në Shkodër, njëra përfundon jashtë rrugës

Dy drejtues mjetesh kanë marrë lëndime si pasojë e përplasjes së dy mjeteve. Ngjarja ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në aksin rrugor...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin ku kanë mbetur të plagosur katër persona. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Pajovë. Tre nga...

Aksidenti tragjik në Shkozet, këngëtari po ecte me shpejtësi 100 km/h...

Kjo fotografi nga aksidenti në aksin Shkozet-Plepa ku humbi jetën 30 vjeçari Erjon Beli, e tregon të gjithë ngjarjen dhe jep një mesazh të...

Kush është këngëtari që humbi jetën në aksident sot (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në në unazën e Shkozetit në Durrës, ku për pasojë humbur jetën...

Makina përplas motorin në Lezhë, humb jetën një person

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë tek Ura e Prekalit në Tale. Është përplasur një automjet me...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, furgoni përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku një furgon ka përplasur një biçikletë. Nga përplasja mbeti i vdekur drejtuesi i biçikletës,...

Aksident në Elbasan, plagosen 3 persona

Një aksident automobilistik ndodhi pasditen e se martës në aksin Elbasan-Librazhd në Labinot Fushë. Sipas informacioneve të policisë një automjet është përplasur me trafikndarësen, gjatë...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...