E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Makina përplas motorin në Lezhë, humb jetën një person

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë tek Ura e Prekalit në Tale. Është përplasur një automjet me...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, furgoni përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku një furgon ka përplasur një biçikletë. Nga përplasja mbeti i vdekur drejtuesi i biçikletës,...

Aksident në Elbasan, plagosen 3 persona

Një aksident automobilistik ndodhi pasditen e se martës në aksin Elbasan-Librazhd në Labinot Fushë. Sipas informacioneve të policisë një automjet është përplasur me trafikndarësen, gjatë...

Ndërron jetë njëri prej personave të aksidentuar në Kolonjë, dy tjerët...

Ka ndërruar jetë njëri prej tre personave të aksidentuar mbrëmjen e sotme në autostradën Fier-Lushnje, te rrethrrotullimi i Kolonjës. Burime nga Spitali i Lushnjes konfirmuan...

Makina përfundon në kanal në autostradën Fier-Lushnje, 3 të plagosur rëndë

Tre persona raportohet se janë plagosur në një aksident në autostradën Fier-Lushnje, pranë rrethrrotullimit të Kolonjës. Në aksident është përfshirë një makinë tip "Benz", i...

VIDEO/E aksident i rënë në Durrës

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në Durrës.  Sipas policisë, së datë​ 26.10.2019, rreth orëns 20:10,  në autostradën Tiranë- Durrës,​ ​ në afërsi...

FOTO/ Aksident tek kryqëzimi i Cërrikut, makina përplaset me kamionin

Një aksident automobilistik ka ndodhur në mesditë në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimin i Cërrikut” në fshatin Papërr....

Aksident në Rrugën e Kombit, kamioni me bidona uji përfundon i...

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Siç shihet dhe në videon e dërguar nga një qytetar në redaksinë e JOQ...

Aksident, katër të plagosur në Elbasan

Një aksident ka ndodhur në Elbasan, në zonën e Metalurgjikut. Mësohet se dy mjete janë përplasur, ndërsa katër persona janë plagosur lehtë. M.Ç, bashkë...

Aksident në Itali, vdes tragjikisht 42-vjeçari shqiptar

Një 42-vjeçar shqiptar është aksidentuar për vdekje në Itali. Sipas mediave italiane, viktima ështe shtetasi Mentor Carkaxhia me origjinë shqiptare, por banues në Bondeno. 42-vjeçari po...

EDITORIAL

Vetëm ambasadori Borchadt si “person non grata” apo edhe një tjetër?!

Në Shqipëri e kemi bërë të udhës që edhe parashikimin e motit presim ta dëgjojmë nga ambasadorët...

FORUM

Analisti: Kemi prishur kolonat e pavarësisë së GJK. Kryetari i KED u soll në mënyrë të turpshme

Analisti Fitim Zekthi ka komentuar në studion e News24, në rubrikën “Opinion” debatin për Gjykatën Kushtetuese dhe...

Reportazh i The Guardian: Nga një lagje e varfër, Kamza transformohet në qytetin me zhvillimin më të shpejtë në Shqipëri

“Gjithçka është bërë nga njerëzit”: Nga një lagje e varfër bëhet qyteti me zhvillimin më të shpejtë...