E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Aksident në qendër të qytetit, motori plagos rëndë të moshuarën

Një aksident, me pasojë plagosjen e një të moshuare, ka ndodhur pasditen e sotme në qendër të qytetit të Korçës. Aksidenti është shënuar në Bulevardin...

Maunia përplas për vdekje 50-vjeçarin me biçikletë

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Kruje-Laç. Raportohet se në fshatin Luz, një mjet tip "Man", me drejtues S.D., ka...

Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, i plagosuri në gjendje të...

Aksident në zonën e Shkozës në Tiranë. Mësohet se i plagosuri është këmbësor dhe është përplasur nga një automjet tip “Smart” teksa po kalonte rrugën. Identiteti...

Aksident i rëndë në Elbasan, kamioni merr para këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll” në Elbasan, ku mjeti tip trajler, me drejtues...

Aksident në rrugën Gjirokastër–Kakavije, plagoset një person

Një 62-vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi është përplasur nga një makinë teksa ishte duke kaluar rrugën. Mësohet se aksidenti ndodhi në rrugën Gjirokastër –...

Aksident, përmbyset makina në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme (22 gusht) në autostradën Tiranë-Durrës, ku është përfshirë një makinë dhe një motor. Nga përplasja, makina...

Aksident me dy të vdekur në aksin Fier – Lushnje

Një aksident i rëndë me dy të vdekur ka ndodhur në aksin rrugor Fier – Lushnje në orën 2 të natës, duke gdhirë e...

Aksident në aksin Milot – Mamurras, humb jetën një grua

Një grua ka humbur jetën si shkak i një aksidenti në superstradën Lezhë – Tiranë. Sipas policisë, ngjarja është shënuar në orët e para të...

Aksident në autostradën Fier – Lushnje, përplasen tre makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Lushnje, ku janë përfshirë tre automjete. Si pasojë e këtij aksidenti janë plagosur lehtë dhe janë...

Aksident me vdekje në Fier, zbardhet identiteti i viktimës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, ku një automjet tip ‘Benz’ ka përplasur për vdekje një këmbësore. Mësohet se, viktima...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com