Ballina Etiketimet Aksident tragjik

Etiketim: aksident tragjik

Aksident tragjik në Itali, shqiptari përplas për vdekje dy punëtorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth mesnatës së kaluar në Itali. Një emigrant shqiptar ka përplasur për vdekje dy punëtorë italianë, që po punonin...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën 19-vjeçari shqiptar

Një shqiptar 19 vjeç ka humbur jetën në një aksident rrugor që ndodhi në Bari të Italisë. Siç njoftojnë mediat vendase, shqiptari po drejtonte një...

Aksident tragjik në Korçë, dyshohet për 3 të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak  minuta më parë në Kapshticë. Të dhënat paraprake flasin për 3 të vdekur. Ende nuk ka të dhëna zyrtare,...

Aksident tragjik në Kukës, humb jetën një person, plagosen dy të...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kukës, ku sipas “News24” për pasojë ka humbur jetën një person dhe janë plagosur...

Aksident tragjik automobilistik, dyshohet për disa të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugorë Lezhë-Milot,  pranë kryqëzimit të Treshit. Nga informacionet e para mësohet se nga...

Shkodër, zbulohet shkaku i aksidentit tragjik

Policia rrugore në Shkodër ka arrestuar drejtuesin e makinës që shkaktoi aksidentin me dy viktima në Kryebushat. Sipas ekspertëve ai ishte duke folur me...

Video/ Aksident tragjik, kamioni merr përpara makina e njerëz

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit të rëndë trafiku në Gjilan, ndërsa 10 të tjerë janë të lënduar. Lajmin e ka konfirmuar...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën emigranti shqiptar

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali, i përplasur nga një makinë. Aksidenti i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme, e shtunë, në zonën...

E reja nga Korça humb jetën në një aksident tragjik në...

Një 25 vjeçare nga Korça humbi jetën të martën në një aksident rrugor në SHBA.  Viktima është Klivja Çaçi. Aksidenti i rëndë u shënua rreth...

Aksident tragjik në Has, humb jetën vajza 6-vjeçare

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një fëmije ka ndodhur gjatë pasdites në aksin rrugor Krumë-Qafë Prush. Viktimë ka mbetur një vajzë 6-vjeçare...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com