E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Aksident i rende

Etiketim: aksident i rende

Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën 46-vjeçarja që po priste...

Një aksident me pasoja fatale për një këmbësore ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 08:30, në aksin rrugor Shkodër-Lezhë,...

Aksident i rëndë në Itali, një shqiptar përfundon në …

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku një shqiptar ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në koma. Ngjarja ka ndodhur...

Aksident i rëndë në Peqin, vdes pasagjeri, rëndë shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Peqin. Një 43-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa është plagosur rëndë një 31-vjeçar. Sipas policia aksidenti ndodhi në...

Aksidenti tragjik, humb jetën një person në Shkodër

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Shkodrës para pak minutash ku një person ka gjetur vdekjen. Aksidenti ka ndodhur në...

Aksident në Elbasan – Cërrik, përplaset nga makina femija 6 vjeç

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Elbasan - Cerrik ne fshatin Kuqan, gjatë ditës së sotme. Një mkinë ka përplasur një fëmijë 6...

Aksident i rëndë në Gjermani, ndër 5 të rinjve plagoset rëndë...

Në një aksident trafiku në autostradën gjermane A 44, në afërsi të lokacionit Werl, mëngjesin e së dielës janë lënduar pesë persona, katër prej...

Aksident i rëndë në punë, punëtori pret dorën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë, ku një punëtor i naftës ka prerë dorën. Ngjarja ka ndodhur në një prej puseve të...

VIDEO-FOTO/ Aksident i rëndë në Greqi, vdes shqiptari

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin Kyparissia të Greqisë, ku fatkeqësisht humbën jetën tre adoleshentë. Mes viktima është edhe një...

Aksident i rëndë në aksin Milot – Laç, vdes burri, plagoset...

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin e vjetër rrugor Milot - Laç: një burrë ka vdekur, kurse një grua është plagosur rëndë. Aksidenti ka ndodhur pranë...

Përfshihet në aksident ambasadorja turke, dy të vdekur dhe 4 të...

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Prishtinë-Gjilan. Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën e për pasojë raportohet se...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...