E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Aksident i rende

Etiketim: aksident i rende

VIDEO/ Tjetër aksident i rëndë, dy makina përplasen ‘kokë më kokë’...

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele. Pas përplasjes tragjike në Pogradec, me 1 të vdekur  e 4 të plagosur,...

Aksident i rëndë në aksin Fier – Seman, humb jetën adoleshenti

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si shkak i një aksidenti sot në mëngjes në aksin rrugor Fier-Seman, ne vendin...

Aksident i rëndë në aksin Klos-Dars, humb jetën 33-vjeçari

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Klos-Dars në Mat. Si pasojë e aksidentit, ka humbur jetën një 33-vjeçar. Viktima...

Aksident i rëndë në Gjirokastër, 5 persona të plagosur (Video)

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë mesditë në aksin Gjirokastër-Kakavijë, me pasojë plagosjen e pesë personave. Ngjarja është shënuar në dalje të qytetit,...

Aksident i rëndë në Maqedoninë e Veriut, autobusi përplaset me një...

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:20 në rrugën Veles – Shtip, afër Novo Sellës në Maqedoninë e Veriut. Në aksident...

Aksident i rëndë në Shkodër, plagosen 2 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Beltojë të Shkodrës. Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë, një biçikletë dhe një...

Aksident i rëndë, humb jetën 31-vjeçari

Një 31-vjeçar ka humbur jetën teksa udhëtonte me makinë mëngjesin e së shtunës. Mësohet se në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, mjeti me...

Aksident i rëndë në Tiranë – Vorë, humb jetën një pasagjere

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Vorë. Burimet bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën  një pasagjere. Mësohet se personi...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, vdes 24-vjeçarja plagosen...

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fushë-Krujë ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve ka mbetur e vdekur një...

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, vdes 24-vjeçarja plagosen 2 të tjerë

Një aksident I rënë ka ndodhur ditën e sotme në Fushë-Krujë ku si pasoj e përplasjes së dy mjeteve ka mbetur e vdeku një...

EDITORIAL

Pas Shkodrës, Rilindja e kryeministrit humbet dhe bashkinë e Vorës

Kandidati i PS-së që fitoi zgjedhjet moniste në Vorë më 30 qershor, Agim Kajmaku i njohur dhe...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com