E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Agustin Kola

Etiketim: Agustin Kola

“Bomba” e Agustin Kolës: Dhuna në stadiume, e orkestuar nga presidentët

“Futbollisti flet në fushë me këmbë dhe jo me lloqe nëpër gazeta”. Kjo duhet të shërbente si frymëzimi dhe si filozofia e secilit lojtar profesionist...

Shoqata “Tirana” nderon Agustin Kolën

Edhe pse nuk është lindur në Tiranë, kontributi i tij për fanellën e kësaj skuadre ka qenë i madh. Agustin Kola nderohet nga shoqata...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...