Ballina Etiketimet Agustin Kola

Etiketim: Agustin Kola

“Bomba” e Agustin Kolës: Dhuna në stadiume, e orkestuar nga presidentët

“Futbollisti flet në fushë me këmbë dhe jo me lloqe nëpër gazeta”. Kjo duhet të shërbente si frymëzimi dhe si filozofia e secilit lojtar profesionist...

Shoqata “Tirana” nderon Agustin Kolën

Edhe pse nuk është lindur në Tiranë, kontributi i tij për fanellën e kësaj skuadre ka qenë i madh. Agustin Kola nderohet nga shoqata...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com