E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Agron Shehaj

Etiketim: Agron Shehaj

Shehaj: S’ka zgjedhje të lira pa u dënuar hajdutët e votave,...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” foli për situatën politike aktuale në vend. Duke folur për reformën...

Shehaj: Rama zgjat koncesionin për makinat dhe fal miliona euro

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj përmes një statusi në “Facebook” shkruan se qeveria e Edi Ramës, përmes një procesi tërësisht jotransparent, , po...

Shehaj: Paratë e pista forcuan lekun, po shkatërrohet ekonomia

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj thotë se paratë e pista të injektuara në vend kanë fuqizuar monedhën vendase, ndërsa kjo formë shton ai,...

E cilësojnë si rival të Bashës, përgjigjet Agron Shehaj

Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj ka folur për herë të parë pas disa artikujve në media, që e cilësojnë si rival të Bashës, për të...

Shehaj: Kontrata me përfitime 150 milionë euro u shit 250 mijë...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj tregon mënyrën se si kompania me emrin “Jehona Software shpk” u shit  250 mijë euro, dy javë para...

Kujt po i shkojnë në Kroaci, milionat e tenderit të…

Nga: Agron Shehaj, ish-deputet i PD-së Para një viti, qeveria shqiptare, pa asnjë studim dhe transpancë organizoi një tender për një sistemi të ri të...

“Mos më prek më dorë, është pronë publike”, ç’po ndodh tek...

Situatë e tensionuar tek Teatri Kombëtar. Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj është përplasur me policinë, pasi nuk e ka lejuar të futet. Në videon e...

Shehaj zbulon fitimet e koncesionit të ”Rrugës së Kombit” në 3...

Përmes një postimi në facebook, ish-deputeti i PD-së Agron Shehaj, thotë se Shqipëria nuk është e varfër por vidhet çdo ditë nga kryeministri Edi...

Shehaj: Koncesioni i pompave të naftës vjedhje e hapur e Ramës

Ish-deputeti i PD Agron Shehaj me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se koncesioni i pompave të naftës është bërë për të vjedhur...

Shehaj denoncon koncesionin e fshehtë të Ramës: Po bëhen gati të...

Ish-deputeti i PD-së, Agron Shehaj, ka denoncuar një tender të qeverisë mbi kontrollin pompave të naftës, një koncesion “PPP” që sipas demokratit është bërë...

EDITORIAL

Asgjë e re nga FRONTI i Luksemburgut për Shqipërinë tonë!

Ministrat e 28 vendeve të Bashkimit Europian dje, të mbledhur në Luksemburg, nuk kanë arritur të marrin...

FORUM

Pse më erdhi turp nga Edi Rama në Beograd?

Nga Bardhyl Mahmuti* Më 10 tetor 2019, pas takimit në Novi Sad me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,...

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com