E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Agron llakaj

Etiketim: Agron llakaj

Urimi i veçantë i Agron Llakaj për ditëlindjen e nipit, Teos...

Familja e artistit, Agron Llakaj ka pasur mbrëmë një festë të veçantë. Teos Llakaj, nipi i aktorit të njohur të humorit dhe drejtuesit të...

Tayna i shkruan Agron Llakajt, humoristi e kap ngushtë

Agron Llakaj është një prej aktorëve më të dashur të humorit në Shqipëri dhe prej shumë kohësh është tepër aktiv në fushën që mbulon...

‘Tragjike, por e lumtur’, Mehdi Malkaj rrëfen jetën: Më thërrisnin ‘qurrash’,...

Kur flet me aktorin e mirënjohur, Mehdi Malkaj, për karrierën dhe jetën e tij, duhet ta kesh parasysh se do të prekesh disa herë,...

Llakaj: Si e njoha Sali Berishën e vërtetë dhe pse e...

Aktori i humorit, Agron Llakaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News zbuloi një drekë me ish-kryeministrin Sali Berisha që i krijoi mundësi...

Llakaj: Në Parlament gjen halabakllëkun më të madh

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se gjysma e politikanëve kanë diploma të vjedhura...

Agron Llakaj: Të enjten estrada shqiptare në Parlament. Gjysma e deputetëve...

Aktori i  humorit, Agron Llakaj është shprehur se  gjysma e politikanëve kanë diploma të vjedhura ndërsa e enjtja në Parlament është estrada shqiptare. I ftuar...

Agron Llakaj i kthehet Jul Dedës: S’jam dakord që je i...

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se nuk është dakord që aktorët e humorit...

Rikthehet ”Al Pazar”, spektakli i humorit

Teatri i humorit në ''Vizion Plus'' hap dyert sot në mbrëmje. ''Al Pazar'' është gati t’ju ofrojë një fundjavë plot humor çdo të shtunë,...

Agron Llakaj bëhet gjysh për herë të dytë, vjen në jetë...

Aktori i humorit, Agron Llakaj, është bërë gjysh për herë të dytë, këtë herë me një nip. Këtë lajm të gëzueshëm, Llakaj e ka...

Batuta e Agron Llakajt për Ramën: Macron të kthejë atletet

Agron Llakaj e ka të pamundur që të mos e shfaqi humorin e tij edhe nëse është i ftuar në panel për sportin. Mbrëmë...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com