E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Agron Duka

Etiketim: Agron Duka

Agron Duka: Nuk do të lejojmë zgjedhje farsë

Pas takimit të opozitës ku u firmos koalicioni i bashkëpunimit midis tyre ka folur edhe Agron Duka. “Nuk do ta mbajmë mbi kurriz barrën e...

Agron Duka: Nuk pranojmë rrugë të mesme. Duhet një sistem i...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka deklaron se kriza politike në vend nuk duhet të zgjidhet në mënyrë të pjesshme. Në një intervistë...

Duka: Gaz dhe tela me gjemba nga Rama për shqiptarët që...

Kreu i PAA-së, Agron Duka, përmes një postimi në facebook, tregon pse shqiptarët duhet të jenë nesër në protestën e madhe të opozitës, në...

Duka: 2018 jo vit i heroit tonë kombëtar por i babëzisë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, përmes një postimi në rrjetet sociale në facebook, thotë se 2018 ishte vit i babëzisë jo i heroit kombëtar....

FOTOLAJM/ “Opozita bio kundër Kryeneçit të Ballkanit”

Kreu i Partisë Ambientaliste Agrare Agrare, Agron Duka ka postuar në rrjetet sociale një foto me kreun e LZHK-së, Dashamir Shehi. “Opizita bio kundër Kryeneçit...

Deputetët e rinj, Duka: Janë produkte OMGJ

Grupet e reja parlamentare që pritet të krijohen në Kuvend me deputetë nga listat e PD-së dhe LSI-së, pasi tashmë janë plotësuar numrat për...

Duka: ”Opozita e re” është OMGJ, pra e modifikuar gjenetikisht

“Morali është shtrati mbi të cilin ne zhvillojmë aksionin politik, por është koha që të ngrihet një sistem fal të cilit këto fenomene të...

Duka: Me votat e deputetëve OMGJ do dilet nga kriza?!

I ftuar në emisionin "Arena" në RTV ORA NEWS, kreu i PAA, Agron Duka duke etiketuar deputetët e rinj si OMGJ (Organizmat e modifikuar...

Duka: Fermerët do të braktisin bujqësinë, më vonë edhe Shqipërinë

Kreu i PAA, Agron Duka ka dalë në krah të fermerëve, për të cilët thekson se vijojnë të kenë më pak vëmendje nga qeveria...

Agron Duka: Largimi i opozitës nga Parlamenti mund ta çojë vendin...

Një ditë para protestës së opozitës para Kryeministrisë, kreu i PAA, Agron Duka shprehet se forca politike që ai drejton së bashku me mbështetësit...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...