E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Agron Duka

Etiketim: Agron Duka

“Të gjithë në shesh”/ Duka-Ramës: Pushteti s’mbahet me frikë, je shumë...

Pak para nisjes së protestës së shtatë të opozitës së bashkuar dhe një ditë pas mitingut të PS në Tiranë, ku kryeministri Edi Rama...

Aleatët e Bashës mblidhen në Shkodër: Pa opozitën s’ka zgjedhje

Qyteti i Shkodrës ka qenë ndalesa e pestë e ‘Forumit për Zgjedhje të Lira’, i organizuar nga ‘Grupimi i Qendrës së Djathtë’. Aleatët e...

Protesta, Duka: Zemërimi popullor është i madh

Kreu i PAA, Agron Duka deklaroi për Report TV, se opozita po lufton për një kauzë të drejtë teksa deklaroi se është kundër dhunës...

Agron Duka: Nuk ka zgjedhje më 30 qershor

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka është shprehur i sigurt se zgjedhjet vendore të 30 qershorit nuk do të zhvillohen, ndonëse PS po...

Duka: Nëse Basha hyn në zgjedhje me kushtet e Ramës, i...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ftuar në emisionin "360 Gradë" në RTV Ora u shpreh se nëse Basha hyn në zgjedhje...

Duka: Nëse Rama e lëshon Dakon, ai e merr me vete

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ftuar në emisionin "360 Gradë" në RTV Ora deklaroi se nëse Rama e lëshon Dakon, ai...

Duka: Parlamenti ka nivelin e Ver Llapës

Deputeti demokrat, Myslim Murrizi i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora deklaroi se një pjesë e deputetëve që ishin në parlament, para djegies...

Duka: Gjuha e ndërkombëtarëve me opozitën ka ndryshuar

I ftuar në emisionin "Arena" nga Dritan Hila, në RTV Ora, kryetari i PAA, Agron Duka deklaroi se gjuha e ndërkombëtarëve në raport me...

Duka: Një mesazh i rëndësishëm vjen për Shqipërinë nga një shtet...

Nga Agron Duka Sot, në ditën e Europës, e cila përkujton nisjen e rrugëtimit integrues të vendeve të dala të rrënuara materialisht dhe moralisht nga...

Agron Duka: Monument kulture sot në Durrës është betoni

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka e ka cilësuar mjaft shqetësues nivelin e korrupsionit në qarkun e Durrësit. I shoqëruar edhe nga katër drejtuesit e...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...