E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Agron Duka

Etiketim: Agron Duka

Ja kush e shoqëron Bashën në takimin me zyrtarin e DASH,...

Zyrtari i DASH, Hoyt Brian Yee do të takojë kryedemokratin Lulzim Basha rreth orës 14:45 në kuadër të vizitës së tij zyrtare, pasi takoi...

Denar Biba: PAA e Dukës s’ka të drejtë ankimimi në Kolegj

Mes debatit ndaj zgjedhjeve të 18 qershorit dhe kërkesës së opozitës tek Kolegji Zgjedhor, që të shqyrtojë regjistrimin e listave të kandidatëve, kryetari i KQZ...

Fati i zgjedhjeve në dorën e Dukës

Kryetari i PAA, Agron Duka kërkon në Kolegjin Zgjedhor çregjistrimin e listave të kandidatëve për deputetë, për tejkalimin e afateve ligjore Duke kërkuar çdo mënyrë...

FOTO /Duka me deputetin gjerman: Shqipëria është pushtuar nga droga

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka pritur në një takim deputetin e Bundestagut gjerman, Andreas Lammel, i cili ndodhet për një vizitë...

Agron Duka: Kam frikë të flas, ‘të fortët’ e Ramës janë...

I ftuar në emisionin “Fol me Mua Fol me Ata” në RTSH, kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i krahasoi “të fortët e...

18 qershori/ Duka: PAA rrezikon të mos futet në zgjedhje, jemi...

Partia Agrare Ambientaliste nënshkroi një memorandum bashkëpunimi me Partinë e Blertë Shqiptare, që konsiston në përpjekje të përbashkëta për mbrojtjen e mjedisit, dhe të...

Aleati i Bashës zbulon “formulën e kompromisit”: Kreu i PD gati...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka deklaroi në një intervistë për TemA TV se Lulzim Basha mund të tërhiqet nga kushti i qeverisë...

Rikthimi i Fatos Nanos, Agron Duka: E vërteta e takimit tonë...

Ndërsa në media qarkullojnë informacione se ish-kryeministri Fatos Nano është rikthyer në Tiranë dhe ka zhvilluar takime “të fshehta” me të djathtët për t’i...

Fatos Nano sekser i Edi Ramës, ja çfarë po i thotë...

Aspiroi deri në fund të bëhej president i Shqipërisë, por përfundoi duke bërë sekserin e Edi Ramës. Këtu ka përfunduar Fatos Nano, ish-kryeministër dhe...

Duka: Opozita nuk hyn në zgjedhje. Meta President, avantazh për Ramën

Propozimi i kandidaturës së Ilir Metës për President të Republikës nuk ka ndryshuar asgjë për opozitën. Kreu i PAA-së, Agron Duka, në një intervistë për...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...