Ballina Etiketimet Agron Duka

Etiketim: Agron Duka

Duka: Premtimi i pambajtur i Ramës, po rrezikohet shëndeti i banorëve

Kreu i PAA-së, Agron Duka, përmes një postimi në rrjete sociale, ka ngritur shqetësimin për mbetjet urbane në zonën e ''Porto Romanos'' në Durrës....

Duka: Rama i vetëm në timon por borxhi publik në kupë...

Kreu i PAA-së, Agron Duka, ka reaguar pas raportit të Bankës Botërore dhe thotë se ekonomia në vend është në pikiatë, bujqësia në mjerim...

Agron Duka: Politikanët kanë frikë nga bandat

Disa ditë pas atentatit të ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj dhe të ‘fortit të Sukthit’, ish- deputeti Agron Duka ka pranuar që situata në...

Agron Duka publikon videon e 7 viteve më parë: Çfarë iu...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka publikuar në “facebook” një video të përgatitur nga “Rilindja” shtatë vite më parë, ku përshkruhej gjendja...

Duka: “Jo” e BE-së ishte verdikt për 6 vite keqqeverisje

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, mblodhi sot Asamblenë e partisë, ku në fjalën e tij vuri theksin te kriza e thellë politike...

“Nuk ulemi me Ramën kryeministër”, Duka: Më duket sikur ka qenë...

Kreu i PAA-së, Agron Duka i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora tha se kërkesa e opozitës për t’u ulur në tryezë pa...

Agron Duka: Zaev dha dorëheqjen, Rama jo. Shqipëria në një udhëkryq...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se kryeministrii maqedonas Zoran Zaev e dha dorëheqjen pasi...

Aleati i PD ironizon Ramën: Luan vetëm rolin e sinoptikanit. Kësaj...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka deklaruar sot se koha e maxhorancës aktuale ka mbaruar dhe se dështimi për të gjashtin vit...

Duka: Fermerët në protestë, janë të falimentuar

Kreu i PAA-së, Agron Duka, i është bashkuar paraditen e kësaj të hëne protestës së fermerëve, të cilët sipas tij, protestojnë se janë pa...

Agron Duka: Rënie drastike e Prodhimit Kombëtar Bujqësor, ekonomia në pikiatë

Ish-deputeti Agron Duka me anë të një reagimi në rrjetet sociale shkruan se nën qeverisjen e Rilindjes, prodhimi bujqësor ka pësuar rënie. Duka shprehet se...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com