E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Agrare Ambientaliste

Etiketim: Agrare Ambientaliste

Agron Duka: Po bëhemi gati për zgjedhje të parakohshme

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka thotë se po përgatitet për zgjedhje të parakohshme. Pas një takimi me strukturat e kësaj force politike në...

“Bild” publikon nesër përgjime të reja, Duka: S’mund ta mbajnë Shqipërinë...

Kreu i partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka reaguar pas lajmit se gazetari gjerman Peter Tiede do të publikojë ditën e nesërme përgjime të...

Duka: Nëse Basha hyn në zgjedhje me kushtet e Ramës, i...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ftuar në emisionin "360 Gradë" në RTV Ora u shpreh se nëse Basha hyn në zgjedhje...

Duka: Nëse Rama e lëshon Dakon, ai e merr me vete

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ftuar në emisionin "360 Gradë" në RTV Ora deklaroi se nëse Rama e lëshon Dakon, ai...

“Pse kjo është mjekësia falas?” Agron Duka ndan eksperiencën e tij...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në ABC News ka renditur disa nga arsyet kryesore se përse duhet të protestojnë qytetarët. Teksa...

Agron Duka: Rama, bashkëqeverisje me sirianët

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka reaguar ndaj çështjes së ndërtimit të kampeve të refugjatëve në Shqipëri,...

Agron Duka: Kemi përgjegjësinë e alternativës, PD të provojë se i...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka shprehet mosbesues për suksesin e reformës zgjedhore, nisur dhe nga qëndrimet e forcave kryesore politike. Në një...

Agron Duka: Në korrik do të zbulojmë kush do vërtet zgjedhje...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, nëpërmjet një komunikimi nga profili i tij në Facebook, komenton mbledhjen e sotme të Komisionit të posaçëm...

Agron Duka mbledh në Durrës 5 kryetarë të partive opozitare

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka mbledhur sot në Durrës pesë kryetarë të partive opozitare. Në takim kanë marrë pjesë deputeti i PD-së...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...