E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Agon Amiga

Etiketim: Agon Amiga

I fshiu këngë në Youtube, Agon Amiga ofendon sërish Ledrin

Dikur ata ishin pjesë e të njëjtit grup ‘Babastars’ dhe shokë të mirë, por duket e tashmë gjërat kanë ndryshuar dhe reperat Agon Amiga...

Tradhtoi gruan me Afërdita Dreshajn, ja si e shpëtoi Agon Amiga...

Në vitin 2015 plasi një skandal në showbiz-in shqiptar, pasi në mediat online u publikuan disa mesazhe të nxehta mes këngëtarit të “Babastars”, Agon...

U pajtua me gruan pas tradhtisë me Afërditën, Agon Amiga bëhet...

3 vite më parë bëri bujë publikimi i mesazheve intime të Agon Amiga me Afërdita Dreshajn, mesazhe që çuan në ndarjen e reperit me...

VIDEO/ Agon Amiga publikon këngën e re

Agon Amiga ka publikuar para pak minutash këngën e tij më të re ‘Po Du’.

FOTO/ ‘Shpërthen’ Agon Amiga, fillon të shajë me ‘libër shtëpie’ në...

Reperi Agon Amiga ka bërë disa shkrime publike por që ka lënë një pikëpyetje të madhe. Në këtë foto shihen disa sharje e ofendime dhe...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com