Ballina Etiketimet Agim Buçi

Etiketim: Agim Buçi

Vrasja për 9600 lek, autori i frikësuar: U nisëm të merrnim…

Policia e Shtetit, thotë se ka identifikuar autorët e dyshuar të vrasjes së Agim Bucit, në ngjarjen e rëndë të ndodhur para dy ditëve...

Zbardhet dëshmia e Merita Bucit: Erdhën me armë në dorë, qëlluan...

Policia e Tiranës dhe efektivë të krimeve në komisariatin numër 5 kanë marrë në pyetje 42 vjeçaren Merita Buci e cila mbeti e plagosur...

U vra për 9.600 lekë. Policia: Kemi gjurmët e autorëve. Gruaja:...

Redjon Shtylla Familja Buci në Kamëz nuk hapi si çdo ditë qepenin e minimarketit, por dyert e mortit. Në familje ka pllakosur zia që prej...

Vrasja e Agim Bucit, Basha flet nga Kamza: Dështim total. Qeveria...

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet në familjen Buci, pas vrasjes së kryefamiljarit Agim Buci mbrëmjen e djeshme gjatë grabitjes së dyqanit...

Vrasja e tregtarit në Kamëz, Basha shkon për vizitë në familjen...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e djeshme jo vetëm Kamzën, por gjithë vendin. Dy persona janë futur në dyqanin e Agim Bucit dhe...

Vrasja në Kamëz, marketi kishte kamera, grabitësit kërcënuan fqinjët: “Do ju...

Një ditë pas grabitjes në Kamëz policia ka të tjera prova që mund ta çojnë drejt kapjes së dy autorëve të dyshuar të ngjarjes,...

Grabitja në Kamëz, flasin fqinjët e 52-vjeçarit: Agimin e vranë për...

Fqinjët e çiftit që u përleshën mbrëmë me grabitësit e armatosur në Kamëz kanë dhënë dëshmitë e tyre se si e njihnin 52-vjeçarin që...

E vranë grabitësit gjatë përleshjes, ja babai i 4 fëmijëve (FOTO)

Një tentativë për grabitje mbrëmjen e mërkurë, u kthye në tragjedi për familjen Buçi në Kamëz. Çifti i pronarëve të minimarketit, Agim Buçi, 52-vjeç...

Zbardhet ngjarja/Tentuan grabitjen e marketit në Kamëz, çifti përleshet me autorët...

Një tentativë grabitje me armë zjarri ka përfunduar me një të vdekur dhe një të plagosur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com