E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Agim Buçi

Etiketim: Agim Buçi

Grabitja në Kamëz, e veja e tregtarit: U vra teksa mbronte...

Rita Buci, e veja e tregtarit që u ekzekutua nga grabitësit në dyqanin  e familjes në Kamez, dëshmoi në gjykatën e Tiranës në procesin...

Hakmarrja? Policia merr në mbrojtje familjen e vrasësit

Gjatë seancës së sotme, Vladimir Kurti dhe Ruzhdi Hode, pranuan grabitjen e jo vrasjen e Agimit Bucit, mbrëmjen e së mërkurës në Kamëz. Policia...

I ati i vrasësit kërkoi falje nga familja Buci, vëllai i...

Petrit Kurti, babai i autorit te dyshuar per vrasjen ne Kamze Pas ngjarjes në Kamëz, ku u vra Agim Buci dhe u plagos bashkëshortja e...

“Na zuri e keqja, kërkoj falje…”, flet babai i Vladimir Kurtit:...

Kërkon falje me lot në sy Petrit Kurti, babai i autorit të tragjedisë në Kamzës ku në një grabitje u vra Agim Buci në...

Grabitja që përfundoi në vrasje, autorët nesër para gjykatës

Pritet të zhvillohet seanca nesër për masën e sigurimit personal për autorët e grabitjes në minimarketin e Kamzës që la për vdekje pronarin e...

“Ladi me tha hajde me mua”, çfarë rrëfeu një prej grabitësve...

“Ladi me tha hajde me mua marrim çfarë të gjejmë dhe i ndajmë bashkë. Unë vetëm e çova me makinë nuk kam asnjë faj....

Autorët ranë në “grackën” e policisë, 28-vjeçari: I fshehe, se më...

Redjon Shtylla Grabitja e tre netëve më parë në Kamëz, që la 4 fëmijë pa babain e tyre, dhe çoi në spital nënën, erdhi nga...

Kamëz/Policia nxjerr pamjet si u vra babai i 4 fëmijëve (VIDEO)

Dy ditë pas vrasjes së 53-vjeçarit Agim Buci, dhe plagosjen e gruas të të ndjerit, gjatë grabitjes në Kamëz, policia zbardh të plotë ngjarjen....

Vrasja në Kamëz, “bie” autori: Unë e bëra grabitjen, ja ku...

Foto: Viktimat e grabitjes fatale Njëri nga të ndaluarit për ngjarjen në Kamëz ku mbeti i vrarë Agim Buci pranon se ka qenë autor i...

DETAJE/ Vrasja e tregtarit në Kamëz, ja kush janë dy grabitësit...

Policia e Tiranës ka zhvilluar një aksion mëngjesin e sotëm për kapjen e autorëve të dyshuar të grabitjes në Kamëz me pasojë vrasjen. Burime policore...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com