E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Aeroplanët

Etiketim: Aeroplanët

Rusia raporton për një incident me aeroplanët e NATO-s

Ministria e Mbrojtjes së Rusisë pretendon se e ka detyruar të largohet një aeroplan F-18 të NATO-s, mbi ujërat ndërkombëtare, pasi iu afrua një...

(VIDEO) Avionët ushtarakë serbë fluturojnë sërish mbi Preshevë

Aeroplanët e ushtrisë serbe kanë fluturuar sërish sot mbi Preshevës. Sipas qytetarit që ka filmuar videon më poshtë, këto fluturime kanë ndodhur në dy intervale...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com