E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Administratorët

Etiketim: administratorët

Restaurohet fasada e bllokut të pallateve tek Njësia 5, Veliaj: Heronjtë...

Nga një zonë e cila njihej për fasadat e amortizuara të pallateve, për shkak të mos vënies dorë për vite me radhë, falë nismës...

Jo kupona në plazhin e Jalit, procedohen penalisht administratorët

Aksioni anti-informalitet ka vijuar sot në plazhin e Jalit në Himarë ku Policia ka proceduar penalisht shtetasit G.S., 47 vjeç, banues në Fier (administrator...

Fondi i Komunitetit, Veliaj: Banorë të zgjedhin administratorët

Një tjetër pallat ka përfituar nga fondi i Komunitetit të Bashkisë së Tiranës, për të rikonstruktuar pallatin e tyre, që sot është transformuar tërësisht....

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com