Ballina Etiketimet Adelina ismaili

Etiketim: adelina ismaili

I kënduan këngën pa leje, shpërthen Adelina Ismaili

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një ndër këngët e saj është...

Adelina Ismaili: Këngëtarët e Kosovës s’fitonin çmime në Shqipëri

Mbrëmjen e djeshme Adelina Ismaili ishte e ftuar në emisionin “Pressing” të televizionit T7 ka treguar më shumë për jetën e saj. Këngëtarja ka folur...

Bashkëpunimi Adelina-Rina, kunjë për reperet? (Video)

Mbrëmjen e djeshme u publikua projekti muzikor “Qikat”, i cili bëri bashkë Adelina Ismailin dhe Rina Balajn. Versioni i ri i “Kanagjegji” të Ismailit...

Në mungesë të Rugovës, Adelina Ismaili do Vjosa Osmanin në krye...

Gara për kryetarin e Partisë LDK vijon ende. Këngëtarja shqiptare, Adelina Ismaili ka reaguar duke shprehur hapur zgjedhjen e saj. Me anë të një postimi...

Dafina Zeqiri, Adelina Ismajli dhe Tuna? Ja çfarë thotë këngëtarja shqiptare...

Enxhi Nasufi ishte e ftuara speciale e kësaj puntate të “Why Not” në Ora News, e cila u bë pjesë e lojërave të ndryshme. Një...

Adelina Ismaili sapo na bëri të dyshojmë se i ka dhënë...

Spektakli që dhuroi pas 6 vitesh mungese në studion e “E Diell” në Top Channel, diva e muzikës shqiptare Adelina Ismaili, do të mbahet...

Adelina Ismaili lë muzikën për tu bërë Presidente e Kosovës?

Mos u habisni nëse Adelina Ismaili do të shkëputet nga muzika për tu bërë pjesë e politikës. Këngëtarja ka bërë një postim në rrjete sociale,...

Adelina Ismaili në rresht të parë me flamurin e LGBT-së

Këngëtarja Adelina Ismaili ashtu siç kishte paralajmëruar, edhe e mbajti premtimin e saj duke marrë pjesë në 'Paradën e Krenarisë'. Ajo përveç që mori pjesë në...

“Burri yt ka dy të dashura”, Adelina Ismaili shtanget në emision

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili është larguar nga skena që prej lindjes së djalit dhe është rikthyer vetëm dy ditë  më parë për publikun,...

Rikthehet Diva, Adelina Ismaili gati për të publikuar klipin e ri...

Adelina Ismaili ka disa vite që u mungon shqiptarëve me prurjet e reja në muzikë. Por epitetin që e gëzon si “Diva e muzikës”,...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...