E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Achilleas Kanaris

Etiketim: Achilleas Kanaris

“Vodafone Connected”, hapi i parë drejt të ardhmes emocionuese

Fuqia e Internet of Things, teknologjia që po revolucionalizon botën,  vjen në tregun shqiptar për klientët dhe bizneset nëpërmjet Vodafone. Ky vizion i së ardhmes...

Vodafone Albania njofton ndryshim në ekipin drejtues

Vodafone Albania njoftoi sot ndryshim në ekipin e saj drejtues. Pas 6 viteve në drejtimin e kompanisë Vodafone Albania, Z. Dietlof Mare do të...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...

Maliqi: Rama do thotë fajin për tërmetin e ka Saliu

Nga Lefter Maliqi - Presidenti Meta parashikoi termetet dhe i beri thirrje Qeverise qe te ishte ne gatishmeri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com