E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet AAK

Etiketim: AAK

Ahmet Isufi: “Çështja Haradinaj” po e çon Kosovën drejt destabilizimit”

Flet për “Koha Jonë”, nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi Intervistoi: Marjana Doda “Rasti Haradinaj” ka shpërfaqur politikën e brishtë dhe të paaftë...

LIVE/Mijëra qytetarë mbushin rrugët e Prishtinës, “Të lirohet Haradinaj”

Pas vendimit të gjyaktës franceze për shtyrjen e seancës për kren e AAK-së, Ramush Haradinaj, sot mijëra qytetarë janë ngritur në protestë në qendër...

Lufta speciale kundër Kosovës, shqiptarëve dhe Ramushi!

Kjo lloj Europe, nuk ndal dot me asgje. Per kete arsye Vucici dhe Dacici, me bekimin e ndihmen e Putinit, po vene ne jete...

Vuçiç- Ramës: Si do të reagonte Europa nëse unë do të...

Pas vizitës së kryeministrit Edi Rama në selinë e Partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar Kryeminitri i Serbisë Aleksandar Vuçiç sipas tij...

AAK kërkon të ndalohen vizitat e zyrtarëve të Serbisë në Kosovë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovë ka kërkuar nga autoritete e shtetërore të Kosovës që të mos lejojnë asnjë zyrtarë të Serbisë të hyjë në...

Opozita hedh gaz lotsjellës, arrestohet deputeti i AAK

Ka zgjatur vetëm dy orë normaliteti në sallën e Kuvendit të Kosovës, më pas opozita ka hedhur sërish gazlotsjellës, duke penguar votimin për Presidentin...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com