E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet 8 të vrarë

Etiketim: 8 të vrarë

Stabiliteti i Shqipërisë? 8 të vrarë në 2 javë, ekzekutimet po...

Redjon Shtylla Ekzekutimi në derën e shtëpisë i dy vëllezëvre Bilali në Shkodër, e çon në 8 numrin e të vrarëve në vetëm 2 javë....

Krimi ”plagos” Shqipërinë, 8 të vrarë në 1 muaj

Redjon Shtylla Krimi nuk po njeh moshë. Në vitin 2018, 51 persona u vranë dhe në vetëm një muaj të 2019, janë 8 viktima, duke...

Masakra, Ritvani telefonoi policinë dhe u tha…

Ritvan Zykaj, autor i masakrës me 8 të vrarë në Resulaj të Selenicës, tentoi të vetëdorëzohej në polici pas krimit por u tërhoq. 24-vjeçari...

Avokati që la në burg “Monstrën e Selenicës”

Ritvan Zykaj nën të forta sigurie mbërriti në Gjykatën e Vlorës, aty ku u njoh me masën e sigurisë. Vendimi u vonua pasi asnjë...

Burg për ”monstrën”, 18 avokatë refuzuan Ritvan Zykajn

''Monstra i Selenicës'', Ridvan Zykaj, autori i masakarës me 8 viktima, anëtarë të fisit të tij, ka mësuar masën e sigurisë të dhënë sot...

”Monstra i Selenicës” i hutuar dhe me sy të nxirrë (VIDEO)

24-vjeçari Ritvan Zykaj ndodhet në sallën e gjyqit në Vlorë, teksa gazetarët janë lejuar vetëm të filmojnë para nisjes së seancës. Ai shihet i hutuar...

I ftohtë dhe ironik, dëshmia e autorit: Më arrestuat vonë, s’kam...

I qetë dhe ironik, autori i masakrës së Resulajt, Ridvan Zykaj, i cili vrau 8 persona nga fisi i tij ka pranuar krimin. Me...

Masakra me 8 të vrarë/Lajmi në Europë, SHBA dhe në Indi...

Masakra me 8 të vrarë në Resulaj të Selenicës, është pasqyruar në mediat e huaja. Mediat si: NyTimes, Washington Post, Yahooo, i referohen Agjencisë së...

Masakra që nisi për 8 pula deti

Ende nuk është zyrtarizuar shkaku që çoi Ridvan Zykajn të masakrojë kushërinjtë e tij duke shuar dy familje por duket se origjina e saj...

“Futini plumbin, vareni”, komentet mbyllin profilin i tij në FB (FOTO...

Pas masakrës me 8 të vrarë në Resulaj të Selenicës, qindra komente kanë vërshuar në rrjetin social të autorit. ''Dënim me vdekje'', kërkojnë komentuesit...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com