Ballina Etiketimet 8 persona

Etiketim: 8 persona

Arrestohen 8 persona në Sarandë, nisen drejt Krimeve të Rënda

Ka përfunduar pas disa orësh aksioni i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Forcave Operacionale në qytetin e Sarandës. Gjatë aksionit, FNSH ka arrestuar...

Protesta para Kuvendit, policia procedon penalisht 8 persona

Policia e Tiranës ka njoftuar se ka proceduar penalisht 8 persona pas protestës së mbrëmshme përballë Parlamentit. “Pas analizimit të pamjeve filmike, raport shërbimeve...

Operacion “blic” në Elbasan, arrestohen 8 persona. Kapen 578 kg drogë

Goditet një grup i strukturuar kriminal në fushën e trafikut të lëndëve narkotike. Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Elbasan në...

Ja pamjet e momentit të arrestimit të 8 të “fortëve” të...

Janë publikuar pamjet e momentit të shoqërimit të tetë personave në fshatin Nikël të Krujës. Kamera e Report Tv ndoqi operacionin në Nikël, teksa fillimisht...

Masakra/Zbardhet dinamika si 24-vjeçari vrau 8 personat

Në Resulaj të Bashkisë së Selenicës, në Qarkun e Vlorës, u regjistrua pasditen e së premtes një ndër ngjarjet më të rënda në dy...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com