Ballina Etiketimet 74 vende pune

Etiketim: 74 vende pune

Kadastra hap 74 vende pune, Lame: O Kadastrën, o qokat

Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame përmes një deklarate për shtyp, bëri me dije hapjen e 74 vendeve të punës në rang vendi....

EDITORIAL

Shpërthen Ngjela: Rama, jep dorëheqjen! Je një injorant politik!

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar ashpër ndaj kreut të qeverisë dhe mikut të tij, Edi Rama. Në...

FORUM

Pa Kosovën, Shqipëria humbet në garën e Mini – Shengenit Ballkanik

Nga Edmond Panariti* Pa Kosoven, Shqipëria do te ishte nje humbese absolute ne garen e Mini -...

Vasili: Bunkeri logjik i Bollinos dhe beteja qesharake ndaj presidentit!

Nga Petrit Vasili* Pa asnje medyshje dhe me shume dashamiresi mund te pranohet se Bollino ja ka dale...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com