E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet 7 te plagosur

Etiketim: 7 te plagosur

Aksidenti i rëndë me 7 të plagosur, arrestohet 34-vjeçari

Specialistët e Sektorit për Policinë Rrugore, kane arrestuar në flagrancë shtetasin S.Ç, 34 vjeç, banues në Pogradec. Arrestimi i tij u bë pasi, më datë një ditë...

7 të plagosur në Zakynthos: Bie masa shkëmbore në ishullin grek!

Të paktën shtatë persona u plagosën si pasojë e shkëputjes së një pjese shkëmbore në plazhin e famshëm Navagio të ishullit grek, Zakynthos. Incidenti ndodhi...

Bulqizë/Autobusi përplaset me një autoveturë, 7 të plagosur, 4 në gjendje...

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e 6 personave ka ndodhur pasditen e së shtunës në aksin rrugor Bulqizë-Peshkopi, ku një autobus është...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...