Ballina Etiketimet 6 orë operacion

Etiketim: 6 orë operacion

Infermierja në Librazhd i shpëton jetën nënës dhe trinjakëve pas 6...

Plotë gjashtë orë kanë zgjatur dy operacionet të cilave u është nënshtruar një nënë e re nga qyteti i Librazhdit, për të sjellë në...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com