E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet 59 vjecari

Etiketim: 59 vjecari

Ditën që martonte vajzën, 59-vjeçari hedh në erë shtëpinë

Një burrë dyshohet të ketë hedhur qëllimisht në erë shtëpinë e tij pikërisht në ditën kur i martohej një nga vajzat. Sipas raportimeve, John Evans,...

Kultivonte kanabis në pronën e tij, pranga 59-vjeçarit në Vlorë

Një 59-vjeçar është arrestuar në fshatin Mallkeq të Vlorës pas informacioneve të marra nga policia se ky shtetas kultivonte bimë narkotike në pronën e...

Kapet 59-vjeçari i shpallur në kërkim për kultivim kanabisi

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një shtetas të shpallur në kërkim, për veprën penale “Kultivim i bimëve narkotike, kryer në bashkëpunim”. Policia bën...

18-vjeçarja josh e zhvat zviceranin, i shpreh dashurinë, por…

18 vjeçarja Shqiptare, e mbështetur nga një tutor, ka arritur të mashtrojë duke pohuar se ka rënë në dashuri me një burri 59 vjeç, por e...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...