E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet 5 mijë dollarë

Etiketim: 5 mijë dollarë

5 mijë dollarë për të brendshmet e gruas së Hitlerit

Një palë të brendshme që besohet se janë veshur nga gruaja e Adolf Hitler, Eva Braun, u shitën për rreth 5000 dollarë amerikanë të...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...