Ballina Etiketimet 5 gabimet tipike

Etiketim: 5 gabimet tipike

Jeni ndarë? Ja 5 gabimet tipike që s’duhet t’i bëni më

T'i japësh fund një lidhjeje është e vështirë. Aq më tepër nëse nuk ishe ti ai që vendose të ndaheshe. Shpesh herë, inati i...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com