Ballina Etiketimet 39-vjeçari

Etiketim: 39-vjeçari

Njihuni me 39-vjeçarin që kryente grabitje nga burgu

Burgjet bujqësore në Greqi shumë të famshme për arratisjet e të burgosurve tashmë po vihen në pikëpyetje dhe për sigurinë. Në burgun e Nafplio, një...

Në kërkim për plagosje, arrestohet 39-vjeçari në Elbasan

Një 39-vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit. Uniformat blu kanë arrestuar shtetasin me iniciale A.M, banues në...

Ia fut vetes me armë, 39-vjeçari nga Korça dërgohet me urgjencë...

Një 39-vjeçar nga Korça ka qenë duke mbajtur në dorë armën e tij pa leje mbrëmjen e djeshme kur padashje ka qëlluar veten. Burri me...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com