E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet 33 vjecari

Etiketim: 33 vjecari

Ky luan jeton si “mbret” në shtëpinë e 33-vjeçarit

Shumica e njerëzve pranojnë që macja e tyre e përkëdhelur të shtrihet në këmbët e shtratit. Por një 33-vjeçar i ka kaluar kufijtë, duke...

Përndiqte ish-bashkëjetuesen, arrestohet 33-vjeçari vlonjat

Një 33-vjeçar nga Vlora është arrestuar nga policia pasi përndiqte ish-bashkëjetuesen e vet. Shtetasi S. H 33 vjeç akuzohet se ka ushtruar dhunë psikologjike...

Shpëtoi fqinjët gjatë përmbytjeve në Francë, 33-vjeçarit shqiptar i jepet leja...

Shtetasi kosovar Florim Shehu, i cili u kthye në hero pasi shpëtoi nga mbytja në muajin qershor dy familjet fqinje, i është ofruar leja...

Refuzoi propozimin për martesë, komshiu e masakron me thikë 34-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Durrës ku një 33-vjeçar ka plagosur me thikë komshien e tij. Policia zbardh ngjarjen e...

Ngacmonte seksualisht të miturën, rrëfehet 33-vjeçari: Do të fejohesha…

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 33-vjeçar pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur në Bathore. Burime zyrtare...

Skema 3D, rindërtohet dinamika e vrasjes në Dajç (VIDEO)

Pas dëshmive të marra nga personat e plagosur në masakrën e Dajçit dhe deklaratave të atyre që mundën t’u shpetojnë plumbave të 33-vjeçarit Miklovan...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...

Solidariteti me Haradinajn përtej dritë hijeve të Ramushit

Nga Andi Bushati: Ramush Haradinaj nuk është një ëngjëll. Përtej aureolës së komandantit trim të UÇK, që ende...