E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet 32 milionë dollarë

Etiketim: 32 milionë dollarë

Vidhen 32 milionë dollarë në bursën e monedhave dixhitale në Tokyo

Një bursë parash dixhitale (cryptocurrency) në Tokio ka ndërprerë shërbimet pasi ka konstatuar se i janë vjedhur 32 milion dollarë gjatë kohëve të fundit. Remixpoint,...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...