Ballina Etiketimet 30 qershor

Etiketim: 30 qershor

Rama lexon ”fatin” me kafe turke (FOTOLAJM)

Ditët kalojnë dhe ne i afrohemi më shumë 30 qershorit, që për kryeministrin Edi Rama është ditë votimesh, kur Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta...

Klosi: Kemi kërkuar që zgjedhjet të mos mbaheshin më 30 qershor

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora tha se mazhoranca ka kërkuar që zgjedhjet të...

Çfarë do të ndodhë me 30 qershor, si përgjigjet Rama

Kryeministri Rama nga Çorovoda sqaroi të gjithë ata që pyesin se cfarë do të ndodhë në 30 qershor. Sipas Ramës së pari do të bëhen...

Në 30 qershor s’ka zgjedhje, por votime. PS në “garë” me...

Në zgjedhjet lokale të qershorit do të garohet në 26 bashki të vendit, ndërsa në 35 të tjera do të ketë vetëm votime, pasi...

Balla flet në emër të PS: Zgjedhjet më 30 qershor dhe...

Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla, deklaroi edhe njëherë vendosmërinë e mazhorancës për të mbajtur zgjedhjet vendore me 30 qershor. Balla tha...

Ekskluzive/Paloka: Rama gati ta kthejë vendin në hi, po na çon...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, intervistë për "Koha Jonë": Në 30 qershor ose do të triumfojnë qytetarët dhe demokracia, ose do të instalohet...

Caka: Presioni i qytetarëve, laku që do të mbysë qeverinë mafioze,...

Intervistë për "Koha Jonë", ish-deputetja e LSI-së, Silva Caka: Zgjedhjet e parakohshme parlamentare janë një realitet, shumë shpejt i pritshëm, të cilit nuk do...

Zgjedhje më 30 qershor? Duma: Rama të lërë stërkalat kërcënuese

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma, thotë se mazhoranca nuk mund të bëjë zgjedhje pa opozitën. E ftuar në RTV Ora, Duma tha se frikë...

Balla nga Elbasani: Zgjedhjet lokale do mbahen më 30 qershor (FOTO)

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi nga Elbasani se më 30 qershor zgjedhjet do të zhvillohen dhe në çdo shqiptar ka...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

Interneti apo libri

Nga Brunela Beshaj Njerëzimi sot është mjaft i lidhur me internetin, mjafton të ndalojmë një moment dhe të...

Vasili citon Niçen dhe sulmon Ramën: I egër dhe i pacivilizuar

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, citon filozofin gjerman Friedrich Niçe për të sulmuar kryeministrin...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com