Ballina Etiketimet 30-finalistët

Etiketim: 30-finalistët

Publikohet lista me 30-finalistët që mund të fitojnë “Topin e Artë”

Në datën 2 dhjetor, revista prestigjoze, “France Football” do të japë çmimin aq të lakmueshëm për futbollistët. "Topin e Artë’. Ditën e sotme revista e njohur...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...