E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet 3 milion dollarë

Etiketim: 3 milion dollarë

Reperi i famshëm ndërton bunkerin 3 milion dollarësh për t’u mbrojtur...

Teksa shumë persona mendojnë se fundi i botës është vetëm një legjendë urbane, të tjerë e kanë marrë seriozisht këtë thënie dhe po marrin...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com